Co byste měli vzít v úvahu předtím, než se vydáte za cestováním na Filipíny? Určitě se zamyslete nad tím, co od dovolené na Filipínách očekáváte.  Čím více budete vědět, tím lepší zážitky si s sebou potom odvezete. A naopak se vyhnete případnému zklamání. Jakým typem cestovatele jste?

Cestovatel typu “Chci vidět úplně všechno”

Zajímáte se prakticky o vše, co Filipíny nabízejí a chcete během relativně krátké doby poznat co nejvíce míst? Pak určitě patříte mezi cestovatele typu “Chci vidět úplně všechno”. Takové cestování s sebou přináší řadu výhod, má však i spoustu stinných stránek. Pokud je vám tento způsob cestování blízký, pak prozkoumejte Zájezdy na Filipíny – to nejlepší z Filipín.

Cestovatel typu „Rád relaxuji na jednom místě“

Máte rádi pláže, slunce, průzračnou vodu a hlavně žádný spěch? Dovolená znamená především relax a koupání? Pokud si chcete hlavně odpočinout, podívejte se na Nejkrásnější filipínské pláže – ostrov Luzon.

Cestovatel typu „Chci zažít opravdové Filipíny“

Hledáte dobrodružství? Chcete na vlastní kůži poznat zcela odlišný život na Filipínách? Chcete cestovat nezávisle a podle sebe? Ano? Vy zkrátka chcete zažít opravdové Filipíny! Jste cestovatel dobrodruh. Hledejte Cestování pro dobrodruhy – opravdové Filipíny.

Resume

Každý druh cestování má něco do sebe a záleží hlavně na vás samotných. Každý si představuje svou dovolenou trošku jinak. Ale ať už se považujete za jakýkoli typ cestovatele, Filipíny vám mají co nabídnout.

Láká vás exotika, dobrodružství a autentické cestování? Pak prožijte Filipíny s námi. Bez obav nás kontaktujte nebo přejděte rovnou na nabídku expedic.