Chystáte se na Filipíny a zajímá vás hlavně exotika a dobrodružství? Poznejte Filipíny jako cestovatel. Vnímejte jinou mentalitu a opravdový život místních v této ostrovní zemi. A když si budete chtít oddechnout od putování tropickým pralesem, dáte si sklenku vynikajícího rumu Tanduay na jedné z tropických pláží. Tento druh cestování ovšem není úplně pro každého. Podívejte se na výhody a nevýhody.

Výhody: Patříte mezi cestovatele, kteří toho sice touží poznat co nejvíce, ale nechtějí se neustále trmácet z místa na místo. Ani pobyt na jednom místě vás však rozhodně neuspokojí. Setkání s domorodými Filipínci, objevování nedotčených míst a řešení nečekaných situací a náhlých změn plánů, to je přesně to, co hledáte. Proto vyzkoušejte cestování po ostrově Luzon, nerozmanitějším ostrově Filipín. Vyzkoušejte Filipíny Jinak.

Nevýhody: I tento typ cestování skýtá určité nevýhody. Občas možná budete muset bojovat se strachem. Jindy se zase dostávat ze zapeklité situace. Nic není jisté a předem dané. Opravdové cestování prostě musí trochu bolet. Jedině tak zažijete autentické dobrodružství.

Na tento druh cestování se specializujeme! Zážitky plné dobrodružství, tak si představujeme to správné cestování. Pokud chcete poznat Filipíny Jinak, bez obav nás kontaktujte nebo přejděte rovnou na nabídku expedic.