Máte rádi pláže, slunce, průzračnou vodu a hlavně žádný spěch? Dovolená znamená především relax a koupání? Potom musíte navštívit sever ostrova Luzon nebo některý z ostrovů Bohol, Siquijor, Camiguin. Může mít taková pobytová dovolená nějakou vadu na kráse? Podívejte se na výhody a nevýhody tohoto typu dovolené.

Výhody: Nasadit sluneční brýle, chytat bronz a do toho popíjet exotický koktejl, tak nějak si představujete ideální dovolenou. Preferujete spíše pobytové zájezdy na jednom místě, kde si báječně odpočinete. A plážových aktivit je na Filipínách opravdu přehršel. Ve dne můžete trénovat na surfu nebo šnorchlovat, v noci pak nasávat atmosféru v některém z místních barů. Prostě pohoda.

Nevýhody: Popravdě jsou Filipíny místem, které nabízí tolik neuvěřitelných přírodních a kulturních atrakcí, že by byla škoda zůstat po celou dobu na jednom místě. Navíc cestování znamená poznávání, objevování a hlavně dobrodružství. A za pravým dobrodružstvím musíte vyrazit. Na Filipínách pláže určitě nevynechejte. Zejména, když chcete pustit starosti k vodě a jen tak odpočívat. Rozhodně se však vydejte na úžasné, dobrodružné výpravy po okolí.

Náklady na tento typ cestování nejsou až tak vysoké a nemusíte se prakticky o nic starat. V podstatě stačí zakoupit letenku, rezervovat ubytování a můžete vyrazit. Navíc ceny jídel i nápojů jsou na Filipínách velmi nízké.

Plánujete pobytovou dovolenou na Filipínách? Nebojte se nás kontaktovat pro radu. Můžeme vám také zprostředkovat  služby místního průvodce.