Chystáte se na Filipíny? Zvažujete, co a jak, a najednou se dostanete na stránky Filipíny Jinak? Chcete cestovat s námi, přesto váháte? Nejste si jisti, jak vlastně cestování s naším průvodcem probíhá? Následující řádky vám to přiblíží. Dozvíte se, co od cest s námi očekávat, co naopak neočekávat a na co se připravit.

Dobrodružství se vším, co k tomu patří

Cestovat po Filipínách s námi znamená jedno velké dobrodružství. Takže je fajn dopředu vědět, co všechno takové dobrodružství přináší. Není totiž nic horšího než být nepříjemně překvapen. Mimo řady úžasných a neopakovatelných zážitků s sebou filipínské dobrodružství nese i nutnost přizpůsobit se situaci, postarat se sám o sebe a hlavně nedělat si z věcí těžkou hlavu. Nejlepší je usmívat se a přejít do filipínského režimu „flow“. Jinak řečeno, nechte věci plynout a unášejte se vším, co Filipíny nabízejí.

Autentické filipínské cestování

Během cestování s námi musíte počítat s nenadálými situacemi. Nic není předem jisté a vše se může během chvíle změnit. Takové jsou totiž autentické Filipíny. A to je přesně to, co nabízíme. Chceme, abyste to zažili na vlastní kůži. A jak jinak zažít skutečný život na Filipínách než setkáním s místními lidmi. Povykládejte si o radostech i starostech života s Filipínci.

Náš průvodce

Budete cestovat s naším guidem, který bude vaším přítelem a spolucestovatelem. Tento člověk umí jazyk, je znalý místních poměrů a realitou vás provede. Ušetří vám čas a starosti se zjišťováním informací, zajišťováním aktivit, přesunů i ubytování. Rozhodně vás ale nebude vodit za ruku a organizovat vás. V podstatě cestujete sami s jistotou v zádech. Náš průvodce pro vás bude člověkem, na kterého se můžete obrátit.

Cestování je svoboda – nejsme cestovní kancelář

Cestování pro nás znamená svobodu a možnost zvolit si svůj vlastní cestovatelský styl. Nejsme cestovní kancelář. Zvolíte si termín a navštívíte místa, která vás zajímají. Nebudete organizováni. Nečekejte tedy přesnost, preciznost a luxusní vzhled švýcarských hodinek. Ve spolupráci s vámi vytvoříme individuální itinerář a předběžný plán cesty. Cestování po Filipínách není napoprvé snadnou záležitostí. Budete potřebovat člověka po celou dobu pobytu, na kterého se můžete spolehnout, abyste příště mohli vyrazit bez nás.

Opusťte každodenní stereotyp

Jak si užít Filipíny co nejvíce? Musíte vypnout, uvolnit se a podívat se na cestování z jiné perspektivy. Jedině tak se vymaníte z každodenního stereotypu a Filipíny Jinak si pak neskutečně užijete. Cesta s námi není o návštěvě co nejvíce místních zajímavostí, ale více o poznání a splynutí s místním způsobem života. Věříme, že tímto poznáním si odvezete spoustu zážitků a pocit spokojenosti. A podruhé tak možná zvládnete jet zcela sami.